185822J100RAB-F
DigiKeys varenummer
338-185822J100RAB-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
338-185822J100RAB-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
185822J100RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8200 pF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
185822J100RAB-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
63V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
100V