185153K400RFB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
TDK
TDK
0.015 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
185153K400RFB-F
DigiKeys varenummer
185153K400RFB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
185153K400RFB-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
185153K400RFB-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,177" B (7,20mm x 4,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V