184562J400RAB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
5600 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
184562J400RAB-F
DigiKeys varenummer
184562J400RAB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
184562J400RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
184562J400RAB-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V