184472J400RAB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
TDK
TDK
4700 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
184472J400RAB-F
DigiKeys varenummer
184472J400RAB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
184472J400RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
184472J400RAB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V