184223J250RAB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Opgradering
TDK
TDK
0.022 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
184223J250RAB-F
DigiKeys varenummer
184223J250RAB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
184223J250RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
184223J250RAB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V