168393J100C-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
168393J100C-F
DigiKeys varenummer
168393J100C-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
168393J100C-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
168393J100C-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
63V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
100V