168222J400A-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
Direkte
TDK
Opgradering
2200 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
168222J400A-F
DigiKeys varenummer
168222J400A-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
168222J400A-F
Beskrivelse
CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
168222J400A-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V