167223J400C-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
TDK
TDK
0.022 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
167223J400C-F
DigiKeys varenummer
167223J400C-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
167223J400C-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
167223J400C-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,197" B (10,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V