160222J1000C-F
DigiKeys varenummer
338-3254-ND
Producenter
Producentens varenummer
160222J1000C-F
Beskrivelse
CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF Filmkondensatorer 250V 1000V (1kV) Polyester, Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
160222J1000C-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)