SF6980-18PG-530
DigiKeys varenummer
468-SF6980-18PG-530-ND
Producenter
Producentens varenummer
SF6980-18PG-530
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Krympe
Kategori
Kappefinish
Nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sort, Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP66/IP68 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Omløbermøtrik
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
18
Kabelåbning
0,330" (8,38mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C