3280-7SG-528
DigiKeys varenummer
3280-7SG-528-ND
Producenter
Producentens varenummer
3280-7SG-528
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Mfr
Farve
Sort
Serie
IP (Ingress Protection)
Vejrtæt
Emballage
Bulk
Funktioner
Hætte, Kabelklemme
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
5,6A
Antal positioner
7
Spændingsklassifikation
600V
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Kabelåbning
0,280" – 0,290" (7,11mm – 7,37mm)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-40°C – 115°C