3180-4SG-518 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Conxall/Switchcraft
På lager: 0
Datablad
4 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3180-4SG-518
DigiKeys varenummer
3180-4SG-518-ND
Producenter
Producentens varenummer
3180-4SG-518
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Hætte, Kabelklemme
Antal positioner
4
Spændingsklassifikation
600V
Kabelåbning
0,180" – 0,200" (4,57mm – 5,08mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C