Billede for 15280-18PG-326 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15280-18PG-326
DigiKeys varenummer
15280-18PG-326-ND
Producenter
Producentens varenummer
15280-18PG-326
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Krympe
Kategori
Kappemateriale
Polyamid (PA), Nylon
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
Vejrtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Kabelklemme
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
18
Spændingsklassifikation
600V
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Kabelåbning
0,260" – 0,300" (6,60mm – 7,62mm)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-40°C – 115°C