VBLD861-081.92M
DigiKeys varenummer
CW983TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW983CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
VBLD861-081.92M
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 81.9200MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
81.92 MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±5ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,550" L x 0,355" B (13,97mm x 9,02mm)
Output
LVCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,202" (5,13mm)