TJ5E-025.0M-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Connor Winfield
På lager: 1.016
Datablad
25 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 10-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
D75 SERIES
TJ5E-025.0M-T
DigiKeys varenummer
222-TJ5E-025.0M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TJ5E-025.0M-T
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Output
LVCMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±500ppb
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
6mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)