OH4610LF-025.0M
DigiKeys varenummer
CW899-ND
Producenter
Producentens varenummer
OH4610LF-025.0M
Beskrivelse
XTAL OSC OCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OH4610LF-025.0M Modeller
Kategori
Output
LVCMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±10ppb
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Type
Størrelse/dimension
0,800" L x 0,500" B (20,32mm x 12,70mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,400" (10,16mm)