OH200-51003CV-012.8M
DigiKeys varenummer
CW835-ND
Producenter
Producentens varenummer
OH200-51003CV-012.8M
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ CMOS
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.8 MHz VCOCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-DIP-modul, 5 ledere
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±5ppb
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-DIP-modul, 5 ledere
Type
Størrelse/dimension
1,417" L x 1,063" B (36,00mm x 27,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)