OH020-61003CV-010.0M
DigiKeys varenummer
222-OH020-61003CV-010.0M-ND
Producenter
Producentens varenummer
OH020-61003CV-010.0M
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 5-DIP-modul
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppb
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±500ppb
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
5-DIP-modul
Type
Størrelse/dimension
0,811" L x 0,811" B (20,60mm x 20,60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)