DV75C-020.0M
DigiKeys varenummer
CW748TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW748CT-ND - Afskåret tape (CT)
CW748DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DV75C-020.0M
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DV75C-020.0M Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±280ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
6mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)