CPDUR12V
DigiKeys varenummer
641-1256-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1256-1-ND - Afskåret tape (CT)
641-1256-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPDUR12V
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25V Klemme 1A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Mfr
Effekt - Peak-impuls
25W
Kapacitans @ frekvens
12pF @ 1MHz
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Spænding - Nedbrud (min.)
13V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
25V