CPDU24V-HF
DigiKeys varenummer
641-2005-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-2005-1-ND - Afskåret tape (CT)
641-2005-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPDU24V-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47V Klemme 1A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering 0603/SOD-523F
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Mfr
Effekt - Peak-impuls
47W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Kapacitans @ frekvens
10pF @ 1MHz
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Pakke/hus
2-SMD, ingen leder
Spænding - Nedbrud (min.)
25V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
47V