CDSU101A
DigiKeys varenummer
641-1002-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1002-1-ND - Afskåret tape (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSU101A
Beskrivelse
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 80 V 100mA Overflademontering 0603/SOD-523F
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDSU101A Modeller
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
4 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 75 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
3pF @ 0,5V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
80 V
Leverandørs enhedspakning
0603/SOD-523F
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
100mA
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed