CDBHD1100L-G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Brokoblet ensretter Enkeltfase Schottky 100 V Overflademontering Mini-Dip (TO-269AA)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDBHD1100L-G
DigiKeys varenummer
641-1209-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1209-1-ND - Afskåret tape (CT)
641-1209-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDBHD1100L-G
Beskrivelse
BRIDGE RECT 1P 100V 1A MINI-DIP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
750 mV @ 1 A
Producenter
Comchip Technology
Strøm - Lækstrøm @ Vr
500 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TJ)
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Overflademontering
Diodetype
Enkeltfase
Pakke/hus
TO-269AA, 4-BESOP
Teknologi
Schottky
Leverandørs enhedspakning
Mini-Dip (TO-269AA)
Spænding - Peak, omvendt (maks.)
100 V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
1 A