CDBHA30100LR-HF
DigiKeys varenummer
641-CDBHA30100LR-HFTR-ND - Tape & Reel (TR)
641-CDBHA30100LR-HFCT-ND - Afskåret tape (CT)
641-CDBHA30100LR-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDBHA30100LR-HF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 30A Overflademontering TO-277B
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
1200pF @ 4V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Leverandørs enhedspakning
TO-277B
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
30A
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 30 A