Billede for L3CCH-1006N er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L3CCH-1006N
DigiKeys varenummer
L3CCH-1006N-ND
Producenter
Producentens varenummer
L3CCH-1006N
Beskrivelse
IDC CBL - LKC10H/CN217GR/LKC10H
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producenter
CNC Tech
Funktioner
Polariseringsnøgle
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Bånd
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Afstand - Stikforbindelse
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Afstand - Kabel
0,050" (1,27mm)