800-18-39B-BL-0012F-1
DigiKeys varenummer
1175-800-18-39B-BL-0012F-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
800-18-39B-BL-0012F-1
Beskrivelse
CRD 18AWG NEMA5-15P - IEC320 12'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12,00' (3,66m) Strømledning Sort NEMA 5-15P til IEC 320-C5 SVT
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Producenter
CNC Tech
Længde
12,00' (3,66m)
Emballage
Pose
Godkendelsesagenturmærkning
cUL, UL
Varestatus
Aktiv
Godkendte lande
Canada, USA
Type
Hanben (blade) til hunfatninger (åbninger)
Farve
Sort
1. stikforbindelse
NEMA 5-15P
Spændingsklassifikation
125VAC
2. stikforbindelse
IEC 320-C5
Strømklassificering (AMPS)
10A
Antal ledere
3
Driftstemperatur
105°C
Ledningstype
SVT
Grundlæggende varenummer
Trådtykkelse
18 AWG