530-26-06-SV-0250F
DigiKeys varenummer
CN297-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
530-26-06-SV-0250F
Beskrivelse
CABLE MOD FLAT 6COND SLVR 250'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Modulær konduktor Lige Kabel Sølv 250' (76,20m)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Producenter
CNC Tech
Ledertråd
7/0,0063"
Emballage
Spole
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Kabelbredde
0,267" (6,80mm)
Kabeltype
Lige
Kabelhøjde
0,097" (2,46mm)