530-26-06-BL-1000F
DigiKeys varenummer
CN268-1000-ND
Producenter
Producentens varenummer
530-26-06-BL-1000F
Beskrivelse
CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 1000'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Modulær konduktor Lige Kabel Sort 1000' (304,80m)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Producenter
CNC Tech
Ledertråd
7/0,0063"
Emballage
Spole
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Kabelbredde
0,267" (6,80mm)
Kabeltype
Lige
Kabelhøjde
0,097" (2,46mm)