3644-16-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3644-16-1-0500-006-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3644-16-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 AWG Hook-up Tråd 26/0,0100" Brun 1000V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,122" (3,10mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
1000V
Kabeltype
Driftstemperatur
150°C