3321-24-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3321-24-1-0500-006-1-TS-ND
1175-3321-24-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3321-24-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG BROWN
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Brun 600V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,086" (2,18mm)
Kappe (isolerings) tykkelse
0,032" (0,81mm)
Spænding
600V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
150°C