3321-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3321-22-1-0500-004-1-TS-ND
1175-3321-22-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3321-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG RED
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Rød 600V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,093" (2,36mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Kappe (isolerings) tykkelse
0,032" (0,81mm)
Varestatus
Aktiv
Længde
500,0' (152,4m)
Kabeltype
Spænding
600V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
150°C