3239-18-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN105B-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-18-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Sort 3000V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,098" (2,48mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C