3135-20-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3135-20-1-0500-007-1-TS-ND
1175-3135-20-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3135-20-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG GRN FEET
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Grøn 600V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,099" (2,51mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,030" (0,76mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C