3132-26-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3132-26-1-0500-005-1-TS-ND
1175-3132-26-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-26-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Blå 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,051" (1,30mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C