Billede for 3132-24-1-0500-005-1-TS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3132-24-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3132-24-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG BLU FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Blå 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Mfr
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Kappe (isolerings )materiale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Flere ressourcer
På lager: 400 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
På lager: 22
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 25'