3132-24-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN119Y-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 250'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Gul 300V 250,0' (76,2m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
250,0' (76,2m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 250'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 250'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 250'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG RED 250'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 250'
På lager: 1
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'
På lager: 25
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'