Billede for 3132-22-1-0500-005-1-TS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3132-22-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3132-22-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG BLU FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Blå 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Mfr
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Ledertråd
22/0,0055"
Kappe (isolerings )materiale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Flere ressourcer
På lager: 400 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'