3132-12-1-0100-007-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3132-12-1-0100-007-1-TS-ND
1175-3132-12-1-0100-007-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-12-1-0100-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 12AWG GREEN
Detaljeret beskrivelse
12 AWG Hook-up Tråd 67/0,0100" Grøn 300V 100,0' (30,5m)
Kappe (isolerings) diameter
0,146" (3,71mm)
Kappe (isolerings) tykkelse
0,024" (0,60mm)
Spænding
300V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
150°C