3123-20-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3123-20-1-0500-003-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3123-20-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Gul 600V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,098" (2,48mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
150°C