3122-26-1-0500-011-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3122-26-1-0500-011-1-TS-ND
1175-3122-26-1-0500-011-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-26-1-0500-011-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Gul, Grøn stribe 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,067" (1,70mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
500,0' (152,4m)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Spænding
300V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-50°C – 200°C