3122-26-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3122-26-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-26-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 26AWG RED FEET
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 AWG Hook-up Tråd 7/0,0063" Rød 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,067" (1,70mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C