3122-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN312R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 7/0,0102" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,077" (1,96mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
100,0' (30,5m)
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0102"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
På lager: 6
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG RED
På lager: 4500
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
På lager: 14
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'