3122-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN311Y-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 7/0,0102" Gul 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,077" (1,96mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
25,00' (7,62m)
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0102"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 7
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
På lager: 14
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
På lager: 20
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
På lager: 17
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
På lager: 8000
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'