3122-22-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN309B-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-22-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 7/0,0102" Sort 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,077" (1,96mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
50,00' (15,24m)
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0102"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 11
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
På lager: 12
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
På lager: 13
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'