3122-20-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
CN326A-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-20-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Orange 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
25,00' (7,62m)
Spænding
300V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0126"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 7
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
På lager: 12
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
På lager: 11
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 50'