3122-20-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN319B-500-ND
1175-3122-20-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3122-20-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 7/0,0126" Sort 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Serie
Længde
500,0' (152,4m)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Spænding
300V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3122
Ledertråd
7/0,0126"
Funktioner
Oliebestandig
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 2.496 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE
På lager: 1500
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
På lager: 4500
HOOK-UP STRND 20AWG RED
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
HOOK-UP STRND 20AWG BRN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'