3099-16-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN602B-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
3099-16-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 250'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 AWG Hook-up Tråd 26/0,0100" Sort 300V 250,0' (76,2m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,126" (3,20mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Emballage
Spole
Længde
250,0' (76,2m)
Varestatus
Forældet
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
26/0,0100"
Klassificeringer
UL Style 3099
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Forældet
Dette produkt produceres ikke længere.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 250'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 250'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 16AWG RED 250'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 250'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 16AWG ORN 250'
På lager: 1
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 500'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 50'
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 25'