300-30-16-GR-0250F
DigiKeys varenummer
CN213GR-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
300-30-16-GR-0250F
Beskrivelse
CBL RIBN 16COND 0.025 GRAY 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Grå 16 Ledere 0,025" (0,64mm) Fladkabel 25,0' (7,62m)
Båndtykkelse
0,026" (0,66mm)
Emballage
Spole
Bredde af bånd
0,400" (10,16mm)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
150 V
Antal ledere
16
Driftstemperatur
105°C
Længde
25,0' (7,62m)
Ledermateriale
Kobber, Uisoleret
Trådtykkelse
30 AWG
Isoleringsmodstand
100MOhm
Ledertråd
7-ledere / 38 AWG