300-30-14-GR-0250F
DigiKeys varenummer
CN212GR-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
300-30-14-GR-0250F
Beskrivelse
CBL RIBN 14COND 0.025 GRAY 250'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Grå 14 Ledere 0,025" (0,64mm) Fladkabel 250,0' (76,20m)
Båndtykkelse
0,026" (0,66mm)
Emballage
Bulk
Bredde af bånd
0,350" (8,89mm)
Varestatus
Aktiv
Spænding
150 V
Antal ledere
14
Driftstemperatur
105°C
Længde
250,0' (76,20m)
Ledermateriale
Kobber, Tinbeslået
Trådtykkelse
30 AWG
Isoleringsmodstand
100MOhm
Ledertråd
7-ledere / 38 AWG