300-30-10-GR-0250F
DigiKeys varenummer
CN211GR-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
300-30-10-GR-0250F
Beskrivelse
CBL RIBN 10COND 0.025 GRAY 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Grå 10 Ledere 0,025" (0,64mm) Fladkabel 50,0' (15,24m)
Kategori
Kappefarve
Mfr
Båndtykkelse
0,026" (0,66mm)
Emballage
Spole
Bredde af bånd
0,250" (6,35mm)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Kabeltype
Fladkabel
Spænding
150 V
Antal ledere
10
Driftstemperatur
105°C
Afstand
Klassificeringer
UL Style 2678
Længde
50,0' (15,24m)
Ledermateriale
Kobber, Tinbeslået
Trådtykkelse
30 AWG
Isoleringsmodstand
100MOhm
Ledertråd
7-ledere / 38 AWG